Головна
Карта сайту
Контакти
Русский
Розмір шрифту:
A+
А
A-
Увійти
Пошук
Дитячо-юнацька футбольна школа "Європа"
Наша ДЮФШ "Європа"
Історія навчального закладу
Розклад занять ДЮФШ "Європа"
Загальна характеристика відбору футболістів до ДЮФШ "Європа"
Положення турнірів
Наша гордість
Відео
Фотогалерея
Архів
Календарь
Чат
Зворотній зв'язок
Форум
Ви знаходитесь тут:
Головна
Карта сайту
Карта сайту
Головна
Наша ДЮФШ "Європа"
Президент школи
Адміністрація
Директор школи
Завуч школи
Старший тренер
Тренера школи
Боярова Н.О.
Волик С.Ф.
Матузка О.В.
Мотрич Д.Ю.
Ребриков С.А.
Седньов Є.О.
Лікар школи
Наші групи
група 1995 р.н.
Огорілко Роман-капітан команди
Симоненко Євгеній
Діденко Роман
Мороз Федосій
Кривошеєнко Богдан
Попов Андрій
Єременко Андрій
Шиян Дмитро
Нагорний Віталій
Огневий Денис
Бойко Станіслав
Афанас'єв Денис
Ніколаєв Артур
група 1996 р.н.
Товмаш -капітан команди
Петій Андрій
Заліський Андрій
Мірошніченко Євгеній
Стрелков Дмитро
Литовченко Юрій
Швидкій Сергій
Свідерський Гліб
Височенко Юрій
Луганський Максим
Кравчина Євгеній
Матвієць Ярослав
Самарський Станіслав
Твардовський Роман
Волколов Євгеній
Ягодка Дмитро
Москаленко Олександр
Мироненко Богдан
Неділько Артем
Сірик Дмитро
група 1997 р.н.
Демченко Андрій-капітан команди
Шумейко Кирило
Вегера Олександр
Медуниця Дмитро
Катишев Євгеній
Немерич Анатолій
Окост Олександр
Сірик Олександр
Пронь Дмитро
Грибенко Антон
Паляниця Дмитро
група 1998 р.н.
Загрибельний Дмитро-капітан команди
Нощенко Владислав
Долгірєв Павло
Сколобивець Володимир
Реутов Дмитро
Панченко Дмитро
Рожанський Ярослав
Паляниця Станіслав
Музиченко Іван
Власіка Дмитро
Седньов Артем
Свириденко Дмитро
Христенко Владислав
Бабак Олександр
Даниленко Денис
Галібаренко Артем
Івахненко Артем
Стишенко Олександр
Руденко Роман
група 1999 р.н.
Сунцев Віталій-капітан команди
Тимошенко Олексій
Обідов Максим
Гайдай Віталій
Лимар Володимир
Цюпка Артем
Шкарупа Владислав
Ляхов Михайло
Герасименко Богдан
Чарченко Олександр
Даніч Данило
Приступа Євгеній
Терентій Валентин
Горбань Богдан
Юхименко Максим
група 2000 р.н.
Антоненко Максим
Беркоза Андрій
Дзюба Микита
Мастаєв Артем
Куриленко Андрій
Панов Дмитро
Потоцкій Вадим
Соколовскій Андрій
Туріца Павло
Шуляк Максим
Кисіль Дмитро
Гемба Вячеслав
Симоненко Олександр
Сурай Роман
Кишман Владислав
Кулик Вадим
Ревоню Едуард
Шихайлов Антон
Рибкін Михайло
Сидорко Михайло
група 2001 р.н.
Волошин Віталій
Шурін Даніель
Павлік Владислав
Пироженко Андрій
Кардаш Ярослав
Паномаренко Сергій
Синенко Максим
Шериметов Станіслав
Самойленко Ігор
Зуб Максим
Антоненко Андрій
Пшеничний Євгеній
Сидоренко Руслан
Чирва Максим
Голік Максим
Попов Артур
група 2002 р.н.
Петрушенко Максим
Сердюк Володимир
Желіба Максим
Бойко Максим
Шакун Ілля
Гладенькій Микола
Гладенькій Володимир
Кулькін Євгеній
Малиш Сергій
Кошуашвіллі Віталій
Святний Віталій
Горлатенко Михайло
Дядя Артем
Шмагіль Назар
Скорик Дмитро
Ковалівський Богдан
Тягельській Олег
Ребенок Богдан
Мехайліченко Артем
Богдан Роман
група 2003 р.н.
Дубовик Сергей
Дядя Даниил
Бойко Максим
Груша Максим
Говорун Никита
Лукьяненко Дмитрий
Косаренко Олег
Бондарь Кирилл
Семенюк Андрей
Трохимец Артем
Сорока Владислав
Плющ Михаил
Иващенко Богдан
група 2004 р.н.
Похилий Станіслав-капітан команди
Аландаренко Аким
Харинко Володимир
Соколовський Максим
Гартун Денис
Ведмідський Назар
Юнак Сергій
Коваленко Назар
Ременюк Богдан
Гаврилов Роман
Шинкаренко Віталій
Селезько Андрій
Майхерський Ростислав
Жованик Тарас
Карнаух Іван
Чудо Костянтин
Грона Олександр
Пономаренко Ілля
дівчата
Сукач Елла
Мовчан Дарина
Рябота Марина
Макуха Аліна
Скупнивська Марина
Миленко Олена
Барчишена Марина
Сиряченко Олександра
Мальована Вікторія
Кошелівська Тетяна
Гусак Марина
Каїка Марина
Демченко Юлія
Никифорова Марина
Романова Євгенія
Подрезова Марина
Воловок Юлія
Коцюбинська Анастасія
Історія навчального закладу
Розклад занять ДЮФШ "Європа"
Загальна характеристика відбору футболістів до ДЮФШ "Європа"
Положення турнірів
Наша гордість
Відео
Зимовий футзальний турнір на "призи ДЮФШ "Європа" (лютий-березень 2012)
гра Європа-95 та Європа-96
25.03.2012. гракоманд "Зірка" -"Європа 96"
25.03.2012 гра команд "Європа-1" та "Європа-95"
Фотогалерея
1 Оздоровлення-2013
2 Оздоровлення-2013
3 Оздоровлення-2013
4 Оздоровлення-2013
1998 р.н. -першість області з ДЮСШ "Ніжин"/05.06.2013/счет 3-0/
1998 р.н. Першість Україниз ДЮСШ-15/Київ/рахунок 3-6/26.05.2013
1996 р.н.-Першість України з ДЮСШ-15/Київ/ рахунок 0-5
1996 р.н. -першість області/07.05.2013/счет 3-1/
1998 р.н. -першість області/07.05.2013/счет 1-0/
1996 р.н. Першість Україниз Єдність Плиски-02.05.2013
1998 р.н. Першість Україниз Єдність Плиски-02.05.2013
1999 р.н. Першість області (перша ліга) з ДЮСШ / Козелець-02.05.2013
1996 р.н. з Десна -21.04.2013
1998 р.н. -з Десна Чернігів/21.04.2013
субботник-11.04.2013
турнир по мини-футболу 03.03.2013
фотоархів групи(тр.Ребриков С.А.)
новорічний ранок для вихованців школи -29.12.2012
турник к Новому году
турник ко Дню Святого Николая
1998 р.н. Першість України з ДЮСШ Біла Церква 04.11.2012
1996 р.н. Першість України з ДЮСШ Біла Церква 04.11.2012
1996 р.н. Першість України з ДЮСШ Вишгород 31.10.2012
1998 р.н. Першість України з ДЮСШ Вишгород 31.10.2012
1996 р.н. Першість України з ДЮСШ Ірпінь 21.10.2012
1998 р.н. Першість України з ДЮСШ Ірпінь 21.10.2012
1998 р.н.-Першість області з ФК Юність/10.10.2012
1996 р.н.-Першість області з ФК Юність/10.10.2012
наш футбол 23.09.2012
1996 р.н.-Першість області с ФК Десна/20.09.2012
1998 р.н.-Першість області з ФК Десна/20.09.2012
1996 г.р.-Первенство Украины с ФК Бровары/16.09.2012
1998 г.р.-Первенство Украины с ФК Бровары/16.09.2012
наш футбол 07.09.2012
оздоровлення 2012
Випуск 2012
первенство области
Зимовий футзальний турнір на "призи ДЮФШ "Європа" (лютий-березень 2012)
19.02.2012 гра команд "ДЮФШ-96"-"Ямщик"
26.02.2012 гра команд "Європа-95" та "Європа-96"
26.02.2012 гра команд "Зірка" та "Агроколедж"
26.02.2012 гра команд "Педколежд" та "Ямщик"
04.03.2012 гра Європа1- Ямщик
04.03.2012 гра команд Європа95- Зірка
04.03.2012 гра команд Європа96- Агроколедж
18.03.2012 гра команд "Педколедж-Европа 96"
18.03.2012 гра команд Європа1- Агроколедж
18.03.2012 гра команд "Ямщик-Европа 95"
25.03.2012. гракоманд "Зірка" -"Європа 96"
25.03.2012. гра команд "Педколедж" -"Агроколедж"
25.03.2012 гра команд "Європа-1" та "Європа-95"
Новорічний ранок для вихованців школи - 25.12.2011
Випуск вихованців 1994 р.н. в 2011 році
Турнір на призи Дубіля Валерія Олександрович
Відкриття турніру
Турнір в м.Бровари /22.05.2011
наш футбол 05.09.2012
1996 р.н. Першість Україниз ДЮСШ-15/Київ/рахунок 3-6/26.05.2013
Події
Архів
Поздоровлення
Дубіль Валерій Олександрович
Календарь
Чат
Зворотній зв'язок
Контакти
Форум